Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce 2010

Poslední neděli před Vánoci se na našem útulku konala jako každý rok Vánoční nadílka pro psy.

Těsně po jedenácté hodině přijeli první návštěvníci a přivezli pejskům krmení, dobrůtky a deky. Další návštěvníci pejsky obdarovali vitamíny, odčervovadly, odblešovadly, 60 kg hovězího, kuřecího a telecího masíčka atd.

Ani mrazivé počasí -9;C nezabránilo těm, kteří přišli, vzít pejsky na procházku nebo alespoň poklábosit s ostatními pejskaři a podrbat naše svěřence za ouškem. K chuti přišla i  výborná vánoční štola od Niny a cukrovíčko od Lenky. Pro zahřátí jsme všem zúčastněným nabízeli kávu, čaj, grog nebo svařáček. Už už vypadalo, že nám letos zamrzly koledy, ale když jsme aparaturu zabalili do deky, dala si říct a byly i koledy.

Ukázat se přišli i někteří naši bývalí svěřenci: mazlíček Pegynka (foto s páníčkem u stromečku), Štarnovanda Redynka (foto ve slušivém oblečku, pro jistotu v náručí u paničky) s novým kámošem a rošťák Robi (foto jack russell terrier, co neustále pobíhá před útulkem).

Na letošní nadílce se sešlo celkem 35 lidiček, kteří přišli našim pejskům popřát hezké Vánoce. Všem srdečně děkujeme a také přejeme příjemné a klidné prožití svátků vánočních.

Fotografie z tohoto krásného setkání najdete zde.