Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov

Našli domov 2019

 

Našli domov v r. 2018. Většinu pejsků, kteří našli domov v roce 2014-nyní,  najdete nyní zde, na serveru Pesweb.

 

t.jpg

Gedžitka

kříženka, fena, asi 5měsíční, 11 kg, 42 cm. Byla nalezena 22.2. v Kralupech. Zpočátku bojácná, po chvilce sezení v kotci a krmení si vzala jídlo z ruky a už jsme kamarádky. Je ráda s člověkem doma, nejraději na kanapi, nevadí jí domácí zvířata, miluje děti, doma se učí čistotě. Našla domov v Praze 9.

t.jpg

Pišta (Ríša)

pes, 8 kg. Starší, klidný, udržovaná srst. Přivezla ho MP Kralupy. Ten den si ho vyzvedl majitel, jmenuje se ve skutečnosti Pišta a je mu 13 let.

t.jpg

Sid

rotvajler nebo jeho kříženec, pes, narozen asi 2014. Byl odchycen ve Zlosyni. Zpočátku je k cizím lidem nedůvěřivý, psů v kotcích si nevšímá. Umí povel sedni a po útulku na vodítku chodí vzorně. Stojí o lidskou společnost, po útulku nás rád stále doprovází. Je tichý, není uštěkaný. Na košík je zvyklý, ošetření zvládá v pohodě. Sid našel nový domov v Klíčanech.

t.jpg

Bára

kastrovaná fena flat coated retrívra, 3 roky, 59 cm, 22,5 kg. Je po majiteli, který vážně onemocněl a již se o ni nemůže starat. Bára byla zvyklá bydlet na zahradě a mohla chodit i do bytu. Je to milá, mazlivá fenka. Potřebuje aktivní majitele a dobrý plot. Ocení dostatek pohybového a mentálního vyžití, aby se nenudila sama na zahradě. Se druhým psem bude v pohodě. V útulku byla 14.1.2019 sterilizována. Bára našla nový domov v Praze 4.

t.jpg

Sindy

střední kříženka, kastrovaná fenka, narozena 3/2009, měří 39 cm a váží 6,7 kg. Byla zvyklá žít nyní několik let se svou kámoškou Greis v domku se zahrádkou. Dřív však bydlela i v bytě. Je hodná, čistotná, v domku byla ještě společně s kočkou. Na vodítku chodí dobře a zvládá přivolání a povel sedni. Má ráda vodu a s dětmi také vychází velice dobře. Našla nový domov do Bořislavi u Teplic.