Jdi na obsah Jdi na menu
 


Našli domov

Našli domov 2018

 

Našli domov v r. 2017. Většinu pejsků, kteří našli domov v roce 2014-nyní,  najdete nyní zde, na serveru Pesweb.

 

t.jpg

Azalka

Nalezena v Nové Vsi, stará asi 1,5 roku, 50 cm a 17,5 kg. Je hodná, mazlivá, na vodítku trochu tahá. Vrátila se zpět k majitelům z Nové Vsi.

t.jpg

Pirát

velký kříženec, pes, narozen cca 5/2017, váha 37 kg, výška 68 cm. Pirát byl nalezen ve veltruském parku uvázaný u stromu v době, kdy teploty dosahovaly -15°C. Naštěstí se ho brzy všimli kolemjdoucí a pes byl v poměrně dobrém výživovém stavu, takže to přežil bez újmy na zdraví. Na útulku si rychle zvykl. Umí povel místo, sedni a na přivolání také reaguje. Kotec mu nejspíš není cizí. Je temperamentní, k lidem důvěřivý. Rozhodně to není pes do bytu, ale k domku se zahrádkou a pravidelnými procházkami. Rád se honí za balonky a umí je i přinést. Je nutné se věnovat jeho výcviku. Ostatních psů v kotcích si nevšímá, ani když na něj dorážejí. Našel nový domov u Slaného.

t.jpg

Arty

kříženec kokršpaněla, výška 39 cm, necelých 10 kg, odrostlejší štěně, asi 1/2roční, ještě čůrá jako holka. Mírná, mazlivá, submisivnější povaha. Veselé štěndo, se psy nekonfliktní, koček si nevšímá. Doma při častém venčení čistotný, občas se mu ještě podaří loužička, o samotě chvíli naříká. Na zahradě se zabaví, neutíká, ale spíše má rád společnost člověka a cpe se domů. Údajně nalezen uvázán v lese pod hřbitovem. Našel nový domov u Karlových Varů.

t.jpg

Heřmánek

pejsek křížence, 6 týdnů. Přivezla ho MP. Normální, hravé a zdravé štěně. Co si z něj kdo vychová, bude mít. Našel nový domov v Brně.

t.jpg

Rozinka

Nový nález, fena menšího křížence, asi rok stará, zatím se bojí. Nechá se opatrně pohladit, nechá se sebou manipulovat, ale je vyklepaná. Nemá žádné označení. Vrátila se zpět k majiteli.

t.jpg

Largo

pes, německý ovčák. Jsou mu asi 3 roky, je pěkně hubený a zanedbaný. Váží 25,5 kg. Je hodný, kontaktní, jen na psy v kotcích občas štěká. Nechal se prohlédnout a vyčesat. Našel nový domov u Roudnice.

t.jpg

Laňka

fena malého křížence, odchycena 30.1. v Roztokách u Prahy. Dovezla ji MP. Výška 28 cm, 4 kg a stáří přibližně 2/2017. Je to éro, je milá, hravá, mazlivá a na vodítku je klidná. V kotci se snaží být čistotná. Našla nový domov v Krkonoších.

t.jpg

Kim (dříve Drákula)

pes, malý kříženec, asi 2-3 roky, 6,7 kg, 34 cm. Hodný, klidný, trochu ustrašený, ale bez kousání. Manipulace s ním zatím v pohodě. Byl odchycen na sjezdu z dálnice. Našel nový domov v Praze.

t.jpg

Ben (dříve Ješek)

pes bígla, odchycen 30.1. ve Velkých Přílepech. Dovezla ho MP. Měří 38 cm, je přátelský a milý. Na vodítku chodí dobře, ostatních psů v kotcích si nevšímá. Majitelka ho našla u nás na stránkách, vrátil se domů do Velkých Přílep. Ve skutečnosti se jmenuje Ben, je mu 13 let.

t.jpg

Snížek

kříženec labradora, odchycen 17.1. 2018 v Bašti bez obojku a čipu. Má panický strach z mužů. Narozen 3/2017, váha 17,2 kg, výška 50 cm. Kontaktní k lidem, psů si nevšímá, vhodný k výcviku. Našel domov v Praze.

t.jpg

Cibulka

střední kříženka, byla údajně nalezena v Kralupech v Přemyslově ulici. Narozena asi 7/2017, váží 16,6 kg a měří 43 cm. Je klidná a kontaktní. Na vodítku chodí dobře, v kotci se chová vzorně. Našla domov v Libčicích.

t.jpg

Rex

pes, kříženec ridgebacka mladistvého vzhledu, pobíhal po Kralupech. Vrátil se k majiteli z Libčic.

t.jpg

Aša

asi 4měsíční fena středního křížence, odchycena v Kralupech. Je bez jakéhokoliv označení. Milé, kontaktní štěndo, zprvu trošku bázlivé, ale jakmile se přesvědčí, že mu nic nehrozí, je to mazel. Našla domov v okolí Prahy.

t.jpg

Archie

německý ovčák, pes narozen 5/2015. Byl dán do útulku poté, co majitele odvezli do nemocnice, odkud se již nevrátí. Archie byl zvyklý žít v domku se zahrádkou. Na vodítku chodí dobře, zvládá přivolání, do kotce chodí také bez problémů a je čistotný. Rád běhá za balónky. Je velice učenlivý, ideální adept pro výcvik. Má rád společnost lidí. Na ostatní psy v kotcích štěká, ale nechá se odvolat. Našel domov na letišti v Praze – Ruzyni, projde výcvikem a budete se tam s ním setkávat, když někam poletíte a on bude bdít nad vaší bezpečností.

t.jpg

Kent

střední kříženec, pes narozen 7/2017, váží 17,3 kg, měří 40 cm. Kenta k nám přivezli z Veltrus. Nemá žádné označení. Je to ještě trochu neohrabané a nedomazlené stvoření, které má dojem, že je čivava, co se vejde paničce do klína. Hledá domov nejlépe v domku se zahrádkou a páníčky, kteří mu poskytnou dostatek vyžití, mazlení a výchovu. Našel domov v Letech u Prahy.

t.jpg

Brita

Je to už téměř rok, kdy u vrat útulku zastavilo auto a v kufru seděla velice zubožená fenka křížence ovčáka. Byla vyhublá a měla ošklivě vylysanou srst s boláky. Pán, který ji přivezl nám řekl, že ji potkal v Kralupech a když na ní zavolal, tak sama naskočila do auta. Z auta se jí však příliš nechtělo a z kotce na nás nejprve pouštěla hrůzu. Za pár dní si však zvykla a nechala se ošetřit. Byla zjištěna zanedbaná streptokoková infekce kůže, která se po naštěstí již po přeléčení nevrátila. Fenka dostala jméno Brita. Je to asi čtyřletá psí dáma, která má ráda společnost lidí, ale společnost ostatních zvířat příliš neakceptuje. Je však výbornou hlídačkou, a proto pro ni hledáme páníčka, který jí poskytne domov u domku se zahradou. Umí přivolání a povel sedni a místo, ale určitě se naučí i další psí kousky. Ráda běhá za balónky. Našla domov na Kladensku.