Jdi na obsah Jdi na menu
 


Burák na výletě 2

14.7.2010

Ahoj útulkáčkové,
 
chci Vám napsat, jak báječně jsem se o víkendu zase měl. Nevím, čím to je, ale asi jsem zase nějak zapůsobil na Radka s Ivou, že si mě na víkend mermomocí znova museli půjčit, což mi udělalo děsnou radost. Znamená to totiž pro mě víkend plný zážitků a jedním z nejlepších je, že můžu spát v posteli.
 
Jen začátky u nich jsou vždycky dost těžký, protože mě musej mít voňavýho a tak mě koupou a šamponujou a sušej. Nevim proč, ale je to asi děsně baví. Mě už tolik ne. Ale co bych pro ně neudělal, tu chvíli to vydržím a pak hurá řádit ven. Vzali mě k vodě, protože vědí, že tu strašně miluju a taky s sebou vzali moji nejoblíbenější hračku - balónek. Ještě z minula je bolí rameno, jak mi ho museli házet pořád dokola. Venku je spoustu kámošů, který ještě neznám, tak se kamarádím, ale na zavolání vždycky přiběhnu. Všude budím pozornost, jak jsem děsně šikovnej, krásnej a hodnej. Nejspíš začnu nosit nosánek trošku nahoru. Utahali mě a pak jsem dostal napapat a jelo se domů spát, to jsem ještě nevěděl, co mě druhej den čeká.
 
Vzali mě na svatbu, ale pro mě to bylo velký zklamání. Žádná pěkná fenečka a hlavně žádný párky a dobroty. Byl jsem rád, že to brzo skončilo. Pak jsem měl tu čest, že jsem s "paničkou" mohl kupovat auto, jen nechápu, proč si nekoupila to červený, který mi tolik slušelo... Ale byl jsem způsobnej a kontroloval, jestli vybírá dobře. A když si "panička" vybrala, jeli jsme konečně zase k vodě. Žůžo to bylo až do tý doby, než jsem našel prima zákoutí s bažinou, ve který ta voda taaaak moc voněla, ale nevim, proč páníčkům ne. Byl jsem z toho dne hrozně unavenej, že už cestou v autě mi padala hlava, ale vzadu se mi nelíbilo, tak jsem v autě zkoušel, který místo je nejlepší. Už se to ale nedalo a usnul jsem na hromadě věcí.
 
Protože jsem moderní pejsek a chci se líbit psím slečnám a taky novejm páníkům, kterejm bych dělal velkou radost, vzal mě ráno "páník" do posilovny, kde jsem s ním cvičil bicák a tricák, ale stejně nejlepší bylo míčkování v hale na aerobic. Každýho jsem svým šarmem uchvátil, těch pohlazení a pochval, co jsem dočkal. Pánečku, to až budu vyprávět Mazlíkovi s Mařenkou...
A pak se jelo zase k mý milovaný vodě a byl jsem tam celej den. Potkal jsem tam spoustu kámošů na hraní, ale některý mi brali míček. Jenže já vím, že oni ho zase vždycky vrátěj. Taky jsem si zaplaval, už se vůbec nebojím a plavu si sám jen tak sem a tam. To celodenní plavání a slunění mě zmohlo, tak jsem po návratu do útulku nestihl ani všechno převyprávět, protože jsem rychle usnul.
 
Tak Vám to aspoň píšu, abyste věděli, jak se útulkový psi maj!
 
Haf a pac
 
Burák

Fotky: http://picasaweb.google.cz/UtulekLESAN/BurakuvVylet2#